Mokasíny

NN0201
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

FARINA MF S2 SRC mokasíny

Bezpečnostní mokasín s nekovovou tužinkou Podešev z jednohustotního PU. Svršek z inovativního mikrovlákna, které zajišťuje uživateli perfektní prodyšnost.
526,35 Kč s DPH

FIACRE MF S2 SRC mokasín

Bezpečnostní mokasín s nekovovou tužinkou. Podešev z jednohustotního PU. Svršek z inovativního mikrovlákna, které zajišťuje uživateli perfektní prodyšnost.
554,18 Kč s DPH

LEI S3 SRC mokasína

S3 with safety toe and steel midsole, entry-level model without laces
1 754,50 Kč s DPH

RAVEN O2 SRC mokasína

Pracovní mokasíny s PU jednohustotní antistatická protiskluzová podrážka rezistentní olejům a oděru, s absorpcí energie v patě. Svršek - voděodolné mikrovlákno, prodyšná podšívka s antibakteriálními vlastnostmi.
906,29 Kč s DPH

RAVEN S2 SRC mokasína

Bezpečnostní mokasíny s tužinkou. PU jednohustotní antistatická protiskluzová podrážka rezistentní olejům a oděru, s absorpcí energie v patě. Svršek - voděodolné mikrovlákno, prodyšná podšívka s antibakteriálními vlastnostmi.
951,06 Kč s DPH

SANITARY SIATA O1 SRC

Bezpečnostní mokasíny s antistatickou a protiskluzovou PU podrážkou rezistentní pohonným hmotám, absorpcí energie v patě a svrškem z mikrovlákna s antibakteriální úpravou SANITIZED.
792,55 Kč s DPH

SANITARY ZONDA S2 SRC

Bezpečnostní mokasíny s nekovovou tužinkou, PU podrážkou rezistentní olejům s lepšími protiskluzovými paramentry, absorpcí energie v patě, svrškem z mikrovlákna a podšívkou s antibakteriální úpravou SANITIZED.
Volat pro zjištění ceny

VALENCIA PLUS O1 SRC mokasína

1 962,62 Kč s DPH

WASP mokasína

Velice pohodlná a lehká volnočasová obuv, která pomůže relaxovat vaše chodidla po těžkém pracovním dnu. Svršek mokasíny WASP je vyroben z prodyšného textilního materiálu Flywave, který nejenom vypadá atraktivně, ale zároveň je komfortní při nošení. Podešev je vyrobena z materiálu EVA, známého svojí lehkostí a flexibilitou. Extrémně komfortní vnitřní stélka z paměťové pěny se přizpůsobuje tvaru chodidel, přináší maximální pohodlí a tlumí nárazy. Stélka je potažena ultra prodyšnou látkou, která perfektně pohlcuje vlhkost. Model WASP je součástí kolekce Afterwork, navržené italskou společnosti Panda, špičkovým výrobcem bezpečnostní a pracovní obuvi.
461,01 Kč s DPH